Bohumilice

Autor: Jirka Havel <jirkastachy(at)seznam.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 17. 09. 2007

Pohárová soutěž v Bohumilicích

Útok Stachy - video.

Po roce jsme opět vyrazili na soutěž do Bohumilic.Tradičně jeli naši muži a tentokrát pouze jedno družstvo dětí.

Naši muži se dostali na řadu jako první, pořadí měli předem zamluvené, děti díky našemu pozdnímu příjezdu startovali jako poslední.

Muži startovali jako devátí. Tentokrát vše klaplo jak mělo až z toho byli proudaři vepředu tak překvapení, že prostříkali možná i čtyři vteřiny. Vždycky byli totiž zvyklí, že na vodu musí ještě chviličku čekat a tentokrát ji měli jak se říká za zadkem. Výsledný čas 22:48 nás tak nakonec pasoval na konečné 10.místo.

Děti šli na řadu, jak jsem již psal, úplně poslední. Družstvo bylo poskládáno jak z mladších tak starších, jelikož některé marodili a některé odjeli na víkend pryč. Základnu tentokrát postavili kupodivu docela brzy a vyjímečně skoro sami. Po odstartování probíhal útok bez problémů. Podařilo se i v solidním čase nasát, ale bohužel děti neudrželi sací vedení v kádi, to vypadlo a než se podařilo znovu nasát bylo po nadějích na slušné umístění. Výsledný čas 49:25 stačil pouze na 11.místo.

Pro naše děti byla toto poslední pohárová soutěž v tomto ročníku, čeká je již pouze podzimní okresní kolo hry Plamen. Naši muži mají ještě příští týden závěrečný pohár v Kalenicích.