Dětský karneval

Autor: Jirka Havel <jirkastachy(at)seznam.cz>, Téma: Děti, Vydáno dne: 16. 02. 2008

Dětský maškarní bál v Úbislavi

Pokud máte zájem o obrázky, jsou tady

Již 4. ročník dětského maškarního bálu, jež pořádá místní SDH, se konal v sobotu 9. února na sále místního pohostinství u Jarušky.

Na všech předešlých ročnících nechyběli ani naši mladí hasiči a ani letos tomu nebylo jinak. Sešli jsme se ve třináct hodin u hasičárny. Těsně před odjezdem se některé náročné masky museli ještě dodělat a domalovat.Když bylo všechno hotovo a připraveno, naskákali jsme do Avie a vyrazili na Úbislav.

Tam jsme dorazili právě včas, kdy zábava právě začínala i když masky se ještě pořád scházeli. Nakonec se jich sešlo něco málo přes dvacet. Pro děti byla připravena spousta her a soutěží. Např. hod míčkem na plechovky, hod kroužkem, soutěž o nejlepšího tanečníka, nejlepší taneční pár s jedním s rodičů i jiné. Prostor mezi jednotlivými soutěžemi vyplňovala svou diskotékovou hudbou na svém mixážním pultu DJka Andy.

Zlatým hřebem večera bylo samozřejmě vyhlášení soutěže o nejlepší masku. Tu s drtivou většinou hlasů vyhrál robot následován malou beruškou a moderní čarodějnicí. I ostatní masky byli povedené a každá z nich si nakonec odnesla nějakou malou cenu.

Zábava poté pokračovala až do páté hodiny večerní, kdy se děti unavené, utahané, leč spokojené rozešli domů.