22. 10. 2019  Úvodní stránka :: Rubriky :: FOTO galerie :: Diskuse :: Download :: Odkazy :: Email

Problém s přihlášením čtenáře v Internet Exploreru

Většina z Vás, kterí mají nainstalován operační systém Windows XP a Service Pack 2, což jsou téměř všichni co mají spuštěnou automatickou aktualizaci, máte problémy s přihlášením jako čtenáři a to za předpokladu, že používáte prohlížeč Internet Explorer. Problém je v tom, že bezpečnostní nastavení systému nesmyslně nastavuje v Internet Exploreru některá omezení. Další důvody, proč nepoužívat Internet Explorer se dozvíte zde Vyměňte Internet Explorer za skutečný prohlížeč

Problém s přihlášením lze vyřešit několika způsoby:
  • Získejte Firefox! Kliknutím na tento obrázek se dostanete na stránky, ze kterých si můžete stáhnout a nainstalovat daleko lepší prohlížeč, než je Internet Explorer. FireFox je samozřejmě v češtině a jeho instalaci zvládne i začátečník. Problém s přihlašováním a jinými chybami IE tak bude pro Vás vyřešen navždy.

• Opera Kliknutím na tento obrázek se dostanete na stránky, ze kterých si můžete stáhnout a nainstalovat prohlížeč Opera. platí u něj totéž co v předchozím odstavci, navíc je velmi rychlý a malý co do objemu dat. Rovněž instalací tohoto prohlížeče odstarníte problém s přihlašováním a jinými chybami IE a to navždy.

• Vyměňte Internet Explorer za skutečný prohlížeč Pokud se i přesto rozhodnete nadále používat Internet Explorer, nejrychleji, i když méně precizně, tento problém odstaníte tak, že v horní textové liště Internet Exporeru otevřete záložku Nástroje. Dále zvolíte Možnosti Internetu. Otevře se Vám nové okno, ve kterém zvolíte horní záložku Zabezpečení. Vyberete zelený symbol Důvěryhodné servery a kliknete na tlačítko Servery.... Otevře se nové okno, v jehož spodní části zrušíte zatržení Vyžadovat ověření všech serverů .... Do okénka Přidat tento webový server ... napište následující text: *.savana.cz a stiskněte tlačítko Přidat. Obdobným způsobem ještě doplňte *.stachy.cz. Poté okno uzavřete stisknutím tlačítka OK, další okno opět uzavřete stisknutím tlačítka OK. Toť vše, můžete se přihlásit.

hod. prům. 91
den. prům. 0