* bruslení

03. 02. 2010 (2433 přečtení)

Stašíci nejsou medvědi!

Hodně lidí si myslí, že nástupem zimy se u dobrovolných hasičů přestává trénovat, že se uloží k zimnímu spánku a vylézají až na jaře. Možná u družstev dospělých tomu tak je☻, ale mladí hasiči trénují i v zimě, aby si udrželi kondici.

V neděli 17. ledna jsme si naplánovali bruslení na zimním stadionu ve Vimperku. Využili jsme veřejného bruslení a v počtu 7 dětí a 2 vedoucí vyrazili na led. Netušili jsme však, že někteří z nás budou mít s tímto programem problém a to kvůli bruslím. Člověk by řekl, že to je celkem běžná zimní aktivita. Vždyť už obrázky Josefa Lady zachycují děti bruslící na rybníku. Problém jsme však úspěšně vyřešili. V půjčovně ve Vimperku nám po dohodě otevřeli. Bruslení se velmi povedlo a bylo se i na co dívat. Někdo na tom stál poprvé, někdo po třiceti letech, takže vznikaly velmi zajímavé taneční kreace. Po hodině bruslení všichni souhlasili s tím, že si to musíme brzy zopakovat.

Celý článek | Autor: Kristýna Ernestová | Komentářů: 317 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek